Niania
Dla zwiększenia Państwa komfortu wprowadzamy nowy program opieki – NIANIA. Wyjazdy na których pojawi się niania znajdziecie w opisach ofert narciarskich.

Niania

na stoku

NIANI-na stoku dla najmłodszych. Niania będzie pomagać dzieciom podczas szkoleń i przerw na stoku w szczególności dla szkolących się w mini grupach. Jest to przydatna opcja: w chłodniejsze dni, w razie potrzeby wyjścia do WC, w dni z gorszym humorem :), kiedy zmęczenie naszych milusińskich bierze górę. W szkoleniach najmłodszych bezpieczeństwo i super zabawa to priorytet. Poza stokiem niania przeprowadzać będzie animacje wieczorne dla dzieci w wymiarze 1,5h przed kolacją w hotelu. W planie odświeżony pakiet animacji dopasowany do wieku dzieciaków.

Niania

w hotelu

NIANIA – w hotelu. Oferta skierowana dla dzieci w wieku 2-3 lata, czyli dzieci które są jeszcze za małe, aby brać udział w szkoleniu narciarskim. Dzieci będą pod opieką niani w hotelu w godzinach 9.30-15.30. Planujemy grupy max 5 osobowe. Rodzice, którzy są zainteresowani zostawieniem pod opieką dzieci młodszych niż 2 lata prosimy o kontakt z biurem.
Koszt niani w hotelu to 1400zł/dziecko/pobyt. Oferta niani w hotelu będzie dostępna na wyjazdach podczas ferii jak i wyjazdach marcowych (wymagane zgłoszenie od minimum 3 dzieci)