Transfer

W sezonie 2024-2025 najwygodniejsze opcje wylotowe z Gdańska będą odbywać się liniami Ryanair oraz Wizzair. Lotnisko docelowe to Brgamo BGY oraz Werona VRN. Oferta transferu oraz transportu bagażu dostępna tylko dla klientów biura.

 

 

Transfer z lotniska i transport bagażu

jak

Po potwierdzeniu opcji pokojowych i możliwości transferowych oraz transportu bagażu nasi klienci dokonują samodzielnie zakupu biletów lotniczych. W sezonie 24/25 transfery organizujemy z lotniska Bergamo (BGY) oraz Werony (VRN). Transfery odbywają się w soboty dla lotów z Gdańska (pozostałe opcje na zapytanie). Staramy się nie łączyć różnych lotów w jeden transfer. Dla chętnych jesteśmy w stanie przekalkulować i sprawdzić transfer z innych lotnisk (Mediolan, Wenecja).

MAM BILET CO DALEJ?

Zgłoś do biura (lub wypełnij w panelu klienta) i podaj nr lotu, godziny lądowania i startu. Podaj liczbę bagażu i sprzętu jaki chcesz nadać w Polsce. Zwrotnie wysyłamy informację kiedy, o której godzinie będzie miał miejsce transfer oraz kontakt do pilota/ kierowcy.

KOSZT w obie strony

KOSZT NADANIA (Gdańsk-hotel-Gdańsk) dla niektórych ofert (Warszawa-hotel-Warszawa)
Walizka: 350zł lub 85€/ 1szt, max 25kg
Narty lub deska lub buty: 150zł lub 35€/ 1szt
Quiver: 600zł lub 145€ / 1szt, max 40kg

Koszt grupowego transferu z lotniska w dwie strony to średnio 80-150 €/ osoby w zależności od miejsca i liczby uczestników. Wszystkie podany ceny są orientacyjne i mogą zmienić się przed wyjazdem.

KIEDY NADAĆ BAGAŻ?

Najczęściej w czwartek przed wyjazdem na parkingu naszego biura w Gdańsku w godzinach 9.00-13.00. Odbieramy w niedzielę o wyznaczonym na wyjeździe czasie w tym samym miejscu. Dla ofert w terminie ferii mazowieckich pakowanie odbędzie się w Warszawie.

Każdy nadany pakunek otrzyma naklejkę z qr kodem + kolorową taśmę oznaczającą przyporządkowanie do danego hotelu.