Transfer

W sezonie 2022-2023 najwygodniejsze opcje wylotowe z Gdańska będą odbywać się liniami Ryanair oraz Wizzair. Lotnisko docelowe to Bergamo BGY.

Transfer z lotniska i transport bagażu

jak

Po potwierdzeniu opcji pokojowych i możliwości transferowych oraz transportu bagażu nasi klienci dokonują samodzielnie zakupu biletów lotniczych. W sezonie 23/24 transfery organizujemy z lotniska Bergamo (BGY) oraz Werony (VRN). Transfery odbywają się w soboty dla lotów z Gdańska (pozostałe opcje na zapytanie). Staramy się nie łączyć różnych lotów w jeden transfer. 

MAM BILET CO DALEJ?

Zgłoś do biura i podaj nr lotu, godziny lądowania i startu. Podaj liczbę bagażu i sprzętu jaki chcesz nadać w Polsce. Zwrotnie wysyłamy informację kiedy, o której będzie miał miejsce transfer oraz kontakt do pilota.

KOSZT w obie strony

Nadanie walizy to 250zł. Sprzętu narty/deska to 100zł. Buty narciarskie również 100zł. Quiver 500zł. Koszt samego transferu z lotniska w dwie strony to 80-130 eur/osoby w zależności od miejsca i liczby uczestników. Wszystkie podany ceny są orientacyjne i mogą zmienić się przed wyjazdem.

KIEDY NADAĆ BAGAŻ?

Najczęściej w czwartek w naszym biurze w Gdańsku w godzinach 9.00-13.00. Odbieramy w niedzielę o wyznaczonym na wyjeździe czasie na parkingu naszego biura. Dla ofert w terminie ferii mazowieckich pakowanie odbędzie się w Warszawie.