Sprawdzone hotele i NOWOŚCI

Sezon 2022-2023 z nowości w naszej ofercie, będziemy szusować w Soldzie oraz Ski Amade w Austrii. Solda to wysoko położony ośrodek w południowym Tyrolu blisko granicy z Austrią i rzut beretem od przełęczy Stelvio. Ski Amade to połączone ośrodki z łączną ilością tras 760km. Nasz hotel bezpośrednio sąsiaduje z ośrodkiem Alpendorf , który połączony jest z Wagrain i Flachau. W ofercie znajdziecie też znane hotele z poprzednich sezonów. Pojawimy się m. in. w takich regionach jak Marilleva-Folgarida i Pinzolo z możliwością przejazdów na Madonnę di Campiglio, będzie 3 Zinnen oraz Kronplatz. Nie zabraknie nas w Pampeago i Ski Latemar.

apresski-opis

SPECYFIKA

Nadchodzący sezon będzie bardzo specyficzny. Wszyscy wiemy z jakiego powodu. Możemy jednak ze spokojem zapewnić wszystkich Was o tym, że w marcu 2020 wszyscy nasi klienci po zamknięciu granic otrzymali zwroty 100% wpłat. Zwroty były dokonane jeszcze przed ogłoszeniem tarcz antykryzysowych. Jeżeli scenariusz zamknięć się powtórzy procedura zwrotów będzie taka sama, czyli możliwie szybka.

UBEZPIECZENIA

Warunki uczestnictwa nie zmieniają się, ponieważ procedury sprawdziły się w marcu. Dozbroiliśmy ubezpieczenia o zachorowania na wszelkie wirusy, które chronią Was na wypadek: rezygnacji, leczenia. Dodatkowo jak co roku zachęcamy wszystkich do wyrobienia karty EKUZ.

LETNIE NAGRANIA REKLAMOWE

Latem po niedosytach marcowych wyjazdów zabraliśmy się za przygotowanie krótkich filmów reklamowych. Liczymy na Wasz ciepły odzew w mediach społecznościowych. Filmy możecie zobaczyć na naszym kanale youtube, w mediach społecznościowych, jak również poniżej klikając na odpowiednie linki.

ZAPRASZAMY

do zapoznania się z ofertą i kontaktu

ZAPOWIEDŹ

SPRAW SOBIE NIEZAPOMNIANE CHWILE