RODZAJE SZKOLEŃ DLA MALUSZKÓW, DZIECI I MŁODZIEŻY:

 

 

PAKIET SZKOLENIE + ANIMACJE*

NIANIA W CENIE**

WYKUPUJĄCY WYCIECZKĘ Z FUN-TOMAS

WYKUPUJĄCY

TYLKO SZKOLENIE

 

DZIECI KTÓRE ZACZYNAJĄ JAZDĘ NA NARTACH

 

MINI GRUPA /

pakiet zielony

 

 

ü   

 

 

1400 zł

 

1800 zł

 

DZIECI JEŻDŻĄCE 5-12 LAT

 

SZKOLENIE 4H /

pakiet niebieski

 

 

ü   

 

800 zł

 

1200 zł

 

 

MŁODZIEŻ 13-16 LAT

(lub szkolenie w grupie dorosłych)

 

SZKOLENIE 4H /

Pakiet czerwony

 

 

 

800 zł

 

1200 zł

 

SPORTOWE 4H /

pakiet żółty

 

 

 

1200 zł

 

1600 zł

 

* przy wykupieniu  szkolenia grupowego i indywidualnego dodatkowo obejmujemy opieką dzieci podczas przerw na lunch (12.00-13.00) oraz organizujemy 1,5 h animacji przed kolacją w hotelu. Jeżeli na wyjeździe jest niania można oddać dzieci pod opiekę na stoku (10.00-15.00).

 

** jeżeli w opcji wyjazdu jest niania wszelkie animacje hotelowe w wymiarze 1,5h przed kolacją będą prowadzone przez nianię. Dodatkowo niania będzie do dyspozycji podczas zajęć na stoku czyli w godzinach 10.00-15.00.

 

 

NAZWA SZKOLENIA

OPIS

 

 

 

SZKOLENIE w MINI GRUPIE

 

maksymalnie 3 osobowa grupa. Szkolenia skierowane do najmłodszych uczestników wyjazdów (3-5lat) lub początkujących. Szkolenia w zasadzie indywidualne, z dużym naciskiem na zabawę i naukę jednocześnie. Szkolenia prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi (nauczyciele i wychowawcy w szkołach i przedszkolach). Co ważne - instruktor podczas wyjazdu zajmuje się tylko 1 grupą, dzięki czemu można z nim ustalać dodatkowe (płatne) zajęcia indywidualne lub dostosować czas rozpoczęcia zajęć do indywidualnych potrzeb.

 

 

SZKOLENIE 4h

 

 

4 godziny szkolenia na każdym poziomie zaawansowania na stoku pod okiem instruktora. Zajęcia trwają od 10.00 do 15.00 w zależności od czasu trwania przerwy lunchowej ok godz 12.00. Szkolenie odbywa się w dwóch częściach po 2 godziny każda z przerwą na lunch, podczas której dzieci mają możliwość spotkania się z rodzicami. Maksymalna ilość osób w grupie to 6.

 

 

SZKOLENIE 4h

 

 

 

SZKOLENIE SPORTOWE

 

szkolenia w grupach max 6 osobowych. Szkolenia są przeznaczone dla starszych dzieci, które opanowały technikę jazdy na nartach/desce na tyle dobrze, że po prostu nudzą się w normalnych grupach szkoleniowych. Zajęcia prowadzone są w wymiarze czasowym 2x2 godziny przez 6 dni. Podczas zajęć skupimy się na jeździe na tyczkach i mini tyczkach, poznamy technikę jazdy w slalomie specjalnym oraz w gigancie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APRES WWW: plan szkolen dla dzieci

 

Wytwórnia Filmowa
Fun-Tomas Zaprasza

Free Ski Fest Ponte di Legno 2017


Fun-Tomas - Civetta Dreaming 2016FUN TOMAS CIVETTA 2015


Szkolenia dla dzieciKatalog 2017/18

Galeria zdjęć