NOWE RODZAJE SZKOLEŃ DLA MALUSZKÓW, DZIECI I MŁODZIEŻY W SEZONIE 2016/17:

Wsłuchując się w Państwa opinie z poprzednich sezonów wprowadzamy do oferty 2 rodzaje nowych szkoleń:

1) Szkolenia sportowe - szkolenia w grupach 4 osobowych. Szkolenia są przeznaczone dla starszych dzieci, które opanowały technikę jazdy na nartach/desce na tyle dobrze, że po prostu nudzą się normalnych w grupach szkoleniowcyh. Zajęcia prowadzone są w wymiarze czasowym 2x2 godziny przez 6 dni. Podczas zajęć skupimy się na jeździe na tyczkach i mini tyczkach, poznamy technikę jazdy w slalomie spejalnym oraz w gigancie. Koszt całotygniowego szkolenia to 1000pln/osoby dla klientów Fun-Tomas. Dla osób wykujących tylko szkolenia to koszt 1400pln/osoby

2) Szkolenia w MINI GRUPIE -  maksymalnie 3 osobowej. Szkolenia skierowane do najmłodszych uczestników wyjazdów (3-5lat). Szkolenia w zasadzie indywidualne, z dużym naciskiem na zabawę i naukę jednocześnie. Szkolenia prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi (nauczyciele i wychowawcy w szkołach i przedszkolach). Co ważne - instruktor podczas wyjazdu zajmuje się tylko 1 grupą, dzięki czemu można z nim ustalać dodatkowe(płatne) zajęcia indywidualne lub dostosować czas rozpoczęcia zajęć do indywidualnych potrzeb. Koszt całotygniowego szkolenia to 1200pln/osoby dla klientów Fun-Tomas. Dla osób wykupujących tylko szkolenie to koszt 1400pln/osoby

 

OPIS SZKOLEŃ PODSTAWOWYCH

Posiadając w ofercie wyjazdy rodzinne, między innymi na ferie, przywiązujemy dużą wagę do szkoleń dla najmłodszych. Wiedząc jak ważna jest opieka nad dziećmi, staramy się im zapewnić maksymalną ilość bezpieczeństwa połączonego z zabawą i nauką. Dlatego też nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, często po studiach pedagogicznych.

 Prowadząc zajęcia w niewielkich grupach kładą nacisk na :

 • bezpieczeństwo
 • efektywność zajęć
 • zabawę

 

  Przedszkole narciarskie "Fun-Tomas'a" to zajęcia przeznaczone dla dzieci już od 3, 4 lat. Maksymalna ilość osob w grupie to 6. Często w grupach poczatkujących liczba uczestników jest mniejsza.
  Oferujemy 2 opcje szkoleń dla Państwa dzieci:
  1) MINI 2: to 2 godziny szkolenia na stoku pod okiem instruktora. Szkolenie odbywa się w godzinach porannych. 
  2) MAXI 4: to 4 godziny szkolenia na stoku pod okiem instruktora. Zajęcia trawją od 10.00 do 14.30-15.00 w zależności od czasu trwania przerwy lunchowej ok godz 12.00. Szkolenie odbywa się w dwóch częściach po 2godziny każda z przerwą na lunch, podczas którego dzieci mają możliwość spotkania się z rodzicami.

  Przedszkole narciarskie Fun-Tomas'a to:
  1) dla dzieci:
      a) profesjonalne szkolenia i zabawa na stoku
      b) integracja w grupie rówieśników
      c) rozwój psycho-fizyczny
  2) dla rodziców:
      a) wyjazd bez nerwów pojawiających się podczas nauki dziecka na własną rękę
      b) wolny czas na stoku i w hotelu - razem dajemy Wam ponad 6 godzin dziennie czasu wolnego
      c) możliwość szkoleń w grupach dla dorosłych dzięki koordynacji czasowej szkoleń
    Jakie są koszty:
  A) MINI 2 - koszt 2 godz. dziennie, czyli 12godz. podczas całego wyjazdu to 400zł/osoby
  B) MAXI 4 - koszt 4 godz. dziennie, czyli 24godz. podczas całego wyjazdu to 600zł/osoby 

Dodatkowo podczas każdego wyjazdu zaplanowane są  codzienne 1,5 godzinne popołudniowe zajęcia dla dzieci uczestniczących w szkoleniu. Podczas zajęć dzieci uczestniczą w zabawach integracyjnych, poznają lepiej swoich rówieśników oraz instruktorów, z którymi widzą się na stoku. Nie zabraknie wspólnych gier i zabaw, imprezy przebieranej oraz dyskoteki. 

Ceny podane są cenami dla klientów wykupujących wyjazd z Fun-Tomas. Dla osób chcących wykupić samo szkolenie bez wycieczki cennik wygląda następująco:
A) MINI 2 - 700pln/osoby
B) MAXI 4 - 1000pln/osoby

Wytwórnia Filmowa
Fun-Tomas Zaprasza

Free Ski Fest Ponte di Legno 2017


Fun-Tomas - Civetta Dreaming 2016FUN TOMAS CIVETTA 2015


Szkolenia dla dzieciKatalog 2017/18

Galeria zdjęć